13.11.2016

NOWOŚĆ - Laser wysokoenergetyczny iLUX

zapraszamy do skorzystania z zabiegów nowym urządzeniem do laseroterapii Informacje dot. terminów i cen uzyskają Państwo pod nr tel 74 664 71 67 Dział Fizjoterapii

LASER WYSOKOENERGETYCZNY ILUX to nowoczesne urządzenie, które wykorzystuje promieniowanie laserowe w celach leczniczych. Stosować je można na różne dolegliwości – od urazów mięśni i ścięgien po przewlekłe zwyrodnienia stawów. Laseroterapia wysokoenergetyczna przynosi szybką ulgę w bólu, a także silnie wspomaga proces gojenia.

LASER WYSOKOENERGETYCZNY silnie wspomaga naturalne zdolności organizmu do regeneracji przy wystąpieniu stanu zapalnego (alergia, urazy, zabieg chirurgiczny), znacząco wspomaga pracę układu limfatycznego w likwidacji obrzęków, poprawia mikrokrążenie w tkankach, powodując szybkie gojenie. Ponadto, ma działanie biostymulacyjne, polegające na stymulacji naprawy komórek.

EFEKTY TERAPII

Przeciwbólowy – laser oddziałuje na obwodowy układ nerwowy, co przynosi ulgę w bólu

Przeciwzapalny – dzięki głębokiej stymulacji tkanek, laseroterapia powoduje rozszerzenia naczyń krwionośnych, zwiększając dotlenienie oraz aktywują główne procesy metaboliczne.

Biostymulacyjny – lasery z serii iLUX stymulują produkcję kolagenu i powodują szybszą odbudowę tkanek.

ZALETY

- terapia jest nieinwazyjna i bezbolesna

- efekty odczuwalne już po pierwszym zabiegu

- laseroterapia nie wywołuje skutków ubocznych